KarieraPoznaj możliwości pracy i rozwoju
w SAICON

Przez lata zbudowaliśmy kulturę usług, pracy zespołowej
i innowacji organizacyjnej, dzięki którym tworzymy atrakcyjne
miejsca pracy – z wyjątkową atmosferą i praktycznie nieograniczonymi możliwościami rozwoju.
Kto, jak nie Ty?

Jeśli tak jak my śledzisz trendy, inspirujesz się postępem techniki, podążasz za wyzwaniami, jakie stawia przed branżą przemysł 4.0, działasz elastycznie i efektywnie, dołącz do nas!

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy zgranym, wysoko wykwalifikowanym i doświadczonym zespołem inżynierów,
programistów i kierowników projektów.

Każdy z nas to indywidualista, którego łączy pasja do automatyki.

Dla nas największą wartością firmy są ludzie oraz wartości, jakie wnoszą do codziennej pracy.

Dlaczego warto?

Przyjazne i otwarte
środowisko pracy

Tworzymy je na gruncie takich wartości, jak: wspólnotowość, wzajemna zależność pomiędzy członkami zespołu, szacunek i zaufanie.

Nastawienie na rozwój
i poszerzanie kompetencji

Lubimy swoją pracę, bo daje nam ona mnóstwo radości z możliwości tworzenia rozwiązań przekraczających oczekiwany poziom, a co za tym idzie - ciągłą naukę i zdobywanie nowych umiejętności.

Doskonałe warunki
zatrudnienia

Zapewniamy bardzo konkurencyjne wynagrodzenie oraz szereg benefitów, dzięki którym praca z nami jest nie tylko przyjemna, ale również bardzo opłacalna.

W procesie doskonalenia kultury organizacyjnej naszego przedsiębiorstwa duży nacisk kładziemy na budowanie zaangażowania naszego zespołu poprzez otwartą komunikację i jasne definiowanie krótkoterminowych celów.

Dzięki temu każdy z nas wie, ile wysiłku należy włożyć, aby wspólnie cieszyć się z coraz większego rozwoju naszej firmy, efektywniejszej obsługi klienta, większej produktywności zespołów i mniejszej rotacji pracowników.

Niewątpliwie, to zasługa każdego członka zespołu, który – identyfikując się z misją naszej firmy i jej celami – przyczynia się do rozwoju wewnętrznych struktur, procesów i sposobów prowadzenia projektów. W ten sposób także każdy z nas przyczynia się do tworzenia wewnętrznej innowacji organizacyjnej w naszej firmie.

Michał Piechówka, Prezes Zarządu

Co mówią o nas nasi pracownicy?SAMI O SOBIE

Tworzymy zaangażowaną grupę, w której zdecydowana większość z nas poleca SAICON jako dobre miejsce pracy. Rozumiemy i znamy strategię firmy, pomagamy sobie nawzajem, nawet jeśli ta pomoc wykracza poza zakres obowiązków.

SAICON związany jestem już kilka lat. Pracuję na produkcji składając szafy sterownicze. Wyjeżdżam również za granicę, na obiekty klientów firmy, na instalacje koryt kablowych, montaż instalacji elektrycznej, podłączanie szaf, silników, konserwację urządzeń. Praca dzięki temu jest urozmaicona. Zawsze mogę liczyć na wsparcie kolegów. Sam również dzielę się zdobytą wiedzą z nowymi kolegami.

Mykhailo
Elektromonter

SAICON pracuję już 3 lata. W dziale projektowym tworzymy zgrany zespół nastawiony na ciągły rozwój. Pracuję przy najróżniejszych projektach stale ucząc się czegoś nowego. Zawsze mogę liczyć na wsparcie doświadczonych kolegów z mojego działu, jak i innych zespołów. Dodatkowo, pozytywna atmosfera w biurze sprawia, że praca stała się dla mnie połączeniem przyjemności z pożytecznością.

Tomek
Projektant EPLAN

W firmie zajmuję się wsparciem zespołu kadrowo-księgowego. W trakcie uczenia się procesów i procedur spotkałam się z profesjonalnym podejściem oraz pomocą ze strony kolegów. Dużym plusem jest poszanowanie przepisów prawa pracy w każdej możliwej dziedzinie zatrudnienia, zachowanie zasad równości, a także przyjazna atmosfera tworzona przez cały zespół.

Martyna
Specjalistka ds. kadr i rozliczeń

SAICON nie można się nudzić. Praca dostarcza sporo wyzwań, realizujemy ciekawe projekty. Dzięki temu każdy z nas zdobywa wszechstronne doświadczenie i ciągle się rozwija. Życzliwie nastawieni ludzie, zawsze gotowi do pomocy, tworzą przyjazną atmosferę pracy. Pracodawca ma elastyczne podejście do pracownika i docenia jego pracę wynagrodzeniem na bardzo dobrym poziomie.

Wojtek
Project Manager

Mogę śmiało powiedzieć, że do tej pory to najlepsza firma w jakiej miałem okazję pracować. Prężnie rozwijająca się, z ciekawymi projektami. Codzienne obowiązki wykonuję z dużym zaangażowaniem i chęcią do doskonalenia swoich umiejętności. Pracodawca dba o pracowników, projekty zagraniczne są dobrze płatne, mamy dogodne warunki mieszkalne, a koledzy są bardzo pomocni i przyjaźni.

Michał

Najlepsze w SAICON jest to, że pracujesz z ludźmi pełnymi pasji, którzy chętnie podejmują wyzwania. Podoba mi się, że mogę pracować z ludźmi z całego świata i z różnych kultur, którzy są oddani i lubią swoją pracę. Poza tym firma oferuje mi szerokie możliwości rozwoju wewnętrznego, realizuję wiele ciekawych projektów, a koledzy, mający większe doświadczenie, chętnie tą wiedzą się dzielą.

Maciek
Programista PLC

Podczas praktyki umożliwiono mi poznanie przedstawianej na uczelni wiedzy od strony praktycznej, a także poznanie innych, potrzebnych w marketingu, zagadnień. Mogłam również wykorzystać swoje hobby – fotografię, by pomóc firmie w tworzeniu strony internetowej. Jednocześnie atmosfera w firmie była bardzo przyjazna i w każdej chwili można było liczyć na wsparcie pracowników.

Oliwia
Praktykantka

_E0A0916
_E0A0743
_E0A0624
_E0A0433

Tak się u nas pracuje

Wspólnie budujemy przyjazne miejsce pracy, które daje nam możliwości ciągłego rozwoju i realizacji różnorodnych projektów. Dzielimy się wiedzą prowadząc szkolenia wewnętrzne od pracowników dla pracowników, uczestniczymy też w szkoleniach zewnętrznych. Przyjazna kadra menedżerska sprawnie podejmuje decyzje. Nie obowiązuje nas dress code i wszyscy jesteśmy na „ty”.

Zapoznaj się z naszymi ofertami pracyOFERTY PRACY

Oferujemy stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, dopłaty do kart Multisport, dofinansowanie do nauki języków obcych, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie grupowe, darmowy parking, program rekomendacji pracowników, a także pyszną kawę, mleko i szeroki wybór herbat dla każdego.
INŻYNIER EPLAN
Obowiązki
  • Projektowanie systemów automatyki (Eplan P8 od 2.3 do 2.9)
  • Dobór i kompletacja rozwiązań technicznych w zakresie systemów automatyki i instalacji elektrycznych
  • Uczestnictwo w realizacji projektów z branży automatyki w różnych dziedzinach przemysłu
Wymagania
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w projektowaniu systemów automatyki
  • Umiejętność obsługi systemu Eplan P8 (mile widziany certyfikat) i czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomość aparatury niskiego napięcia
  • Mile widziane SEP E+D do 1kV, znajomość standardów UL, aktualnych przepisów i norm i języka niemieckiego
PROGRAMISTA PLC
Obowiązki
  • Programowanie sterowników PLC, systemów HMI
  • Uczestnictwo w procesie uruchomienia linii produkcyjnych i maszyn
  • Ustalanie z klientami parametrów technicznych
Wymagania
  • Praktyczna znajomość programowania sterowników programowalnych PLC i paneli operatorskich – Siemens lub Allen Bradley
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem maszyn
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego pozwalająca na utrzymywanie kontaktów z klientami oraz czytanie dokumentacji technicznej
ELEKTRYK
SAICON_Control_Cabinet_Assembly
Obowiązki
  • Montaż elektryczny
  • Montaż elektryczny rozdzielnic nn
  • Udział w procesie wdrażania i uruchamiania nowych linii produkcyjnych u klienta końcowego
Wymagania
  • Praktyczna znajomość korzystania z dokumentacji technicznej
  • Gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Europy
  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy instalacjach systemów automatyki przemysłowej

Wyślij nam swoje CVChcesz z nami pracować?CV

Nie znalazłeś oferty pracy, która Cię interesuje? Wyślij swoją aplikację już dziś. Wystarczy, że wypełnisz ten krótki formularz.

    Proces rekrutacji

    Nie mamy sztywno ustalonych reguł i czasu rekrutacji. Zależą one od stanowiska, na które aplikujesz, np. od technicznych wymogów stanowiska, znajomości języka obcego, jak również ilości nadesłanych aplikacji, które rzetelnie analizujemy.

    Średni czas rekrutacji wynosi od 2 do 3 tygodni (od momentu skontaktowania się z wybranymi kandydatami do momentu podpisania umowy).

    1

    Wyślij swoje CV!

    Wyślij swoją aplikację na interesującą Cię ofertę pracy. Jeśli aktualnie nie poszukujemy pracowników, możesz zostawić swoje CV w naszej bazie, wypełniając poniższy formularz.

    Selekcja CV

    Nadesłane CV weryfikujemy pod kątem spełnienia niezbędnych wymagań na danym stanowisku. Przeczytaj zatem dokładnie, jakiego doświadczenia od Ciebie oczekujemy i uwypuklij je w swoim CV.

    [bold_timeline_item_button title=”Expand” style=”” shape=”” color=”” size=”inline” url=”#” el_class=”bold_timeline_group_button”]

    2

    Kontakt telefoniczny

    Jeśli Twoje CV nas zainteresowało, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną do siedziby naszej firmy.

    Rozmowa kwalifikacyjna

    Rozmowę z Tobą przeprowadzi Prezes i Kierownik Zespołu – Twój potencjalny przełożony. Będziemy chcieli poznać Twoje doświadczenie zawodowe oraz wiedzę wymaganą na danym stanowisku. Możemy też poprosić Cię o rozwiązanie krótkich zadań w celu sprawdzenia Twoich kompetencji. Jest to także okazja, aby się wzajemnie poznać.

    3

    Decyzja o wyborze kandydata

    Z osobą, która najlepiej będzie dopasowana do naszego zespołu i którą będziemy chcieli zatrudnić, skontaktujemy się telefonicznie i przedstawimy ofertę pracy.

    Podpisanie umowy z pracodawcą

    Ostatni krok to negocjacje oferty i podpisanie umowy z nowym pracodawcą.

    4

    Kontakt z pozostałymi kandydatami

    Jeśli nie zaproponujemy Ci oferty pracy na pewno przekażemy Ci informację zwrotną.

    Witamy na pokładzie!

    W pierwszych dniach zostaniesz zapoznany z zasadami obowiązującymi w naszej firmie, przeszkolony i przygotowany do bezpiecznego wykonywania swoich obowiązków.